Kurz Kraniosakrální technika 1 (KST1)

V tomto kurzu se uchazeči učí základy Kraniosakrální techniky, která normalizuje tzv. kraniosakrální systém.

Číst dál...

Kurz Kraniosakrální technika 2 (KST2)

Studium je zaměřeno na vyšetření a terapii dysfunkcí kraniální baze dle Williama Sutherlanda, zakladatele kraniální osteopatie. Dále se pracuje s dysfunkcemi v oblasti tvrdého patra, dolní čelisti a čelistního kloubu. V rámci kraniosakrální terapie se účastnící dozví o dalších vyšetřovacích a diagnostických metodách. Úvod do techniky SomatoEmocionální uvolnění.

Číst dál...

Kurz SomatoEmocionální uvolnění 1 (SER1)

SomatoEmocionální uvolnění je terapeutický proces, který využívá principy Kraniosakrální terapie pro uvolnění zbytkového tzv. emocionálního napětí po traumatických zážitcích.

Číst dál...

Kurz SomatoEmocionální uvolnění 2 (SER2)

Zdokonalení terapeutické práce – tj. práce s dialogem a symboly v rámci SomatoEmocionálního uvolnění. Opakování technik pro uvolnění tzv. orofaciální oblasti.

Číst dál...

Kurz KST pro pokročilé 1 (ADV1)

Kurz je určen pro prohloubení a zdokonalení především praktických dovedností v rámci aplikace Kraniosakrální terapie. Kurz je veden pouze pro skupinku 10 až 15 účastníků.

Číst dál...

Kurz Listening techniques 1 (LT1)

Náplň třídenního kurzu:

Nové "poslechové dovednosti" (pohmatem), které nás navedou do správného (primárního) místa manipulace. Skrze tzv. „poslechzjistit, které struktury těla jsou zapojeny v dané dysfunkci, a dále určit efektivní terapeutický přístup. Praxeposlechu“ specifických tělesných systémů, a to v reakci na naše manuální ošetření. Vhodná kalibrace sil při manuální práci s pacienty.

Číst dál...

KST kraniálních nervů 1 (CSCN1)

12 kraniálních nervů je klíčovou součástí našeho nervového systému a velmi přispívá k celkové spokojenosti jedince. Dohlíží na pět jeho smyslů - vůni, zrak, sluch, dotyk a chuť. Pomáhají udržovat homeostázu a regulaci srdeční frekvence, dýchání, trávení a krevního tlaku.

Číst dál...

Brain Speaks 1 (TBS1)

TBS1 využívá všechny techniky a paradigma Kraniosakrální terapie, včetně přímé palpace, technik hodnocení tzv. celého těla a terapeutického dialogu, a to k prozkoumání a přímé práci s mozkem. Kurz TBS1 učí studenty terapeuticky ovlivňovat mozek a jeho části.

Číst dál...

Kraniosakrální terapie v pediatrii 1 (CSP1)

Kraniosakrální terapie v pediatrii 1 pracuje se specifickými problémy v aplikaci technik KST a SER u kojenců a dětí. Stejně jako všechny předešlé kurzy KST a SER bude i tento odborný kurz z velké části zahrnovat přednášku, demonstraci a praxi. Kurz CSP1 obsahuje i několik zážitkových cvičení, včetně praktické ukázky SomatoEmocionálního uvolnění, která vám pomůže lépe porozumět a "setkat" se s dětmi tam, kde se nacházejí a řeší zvláštní klinické aplikace technik konceptu KST u kojenců a dětí.

Číst dál...

KST a imunitní odpověď (CSIR)

Imunitní systém se podílí na procesu každé léčby, kterou děláme jako kraniosakrální terapeuti. Pro klienta se symptomy existuje určitý stupeň zánětu a zapojení imunitního systému. Je velmi důležité, abychom se jako terapeuti KST naučili pracovat s tímto velmi důležitým systémem těla.

Číst dál...

Vyhledávání terapeutů


 
Město
 
Pohlaví

Nejbližší kurz

Kraniosakrální technika I. v Praze

Od 12. 06. 2024
Do 16. 06. 2024

Aktuální kurzy

Aktuální kurzy

NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika I. - výuka online
NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika I. - výuka online
NENAPLÁNOVÁNO
Studijní skupina (SG) Upledger institutu
Kraniosakrální technika I. v Praze
NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika I. v Bratislavě
NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika II. v Praze
SomatoEmocionální uvolnění I. v Praze
NENAPLÁNOVÁNO
KST pro kraniální nervy 1 (CSCN1) v Praze
NENAPLÁNOVÁNO
Listening 1 - Diagnostický kurz v PRAZE
Základní výcvik KST
NENAPLÁNOVÁNO
Zkouška UI KST

Mgr. Helena Toušková

Kudrnova 95/22 Tel.: +420 604 761 454
150 00 Praha 5 - Motol E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČ: 70097330 - Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 20. sprna 2001

Web vytvořil Lukáš Rolínek NETOVKY.info