Kraniosakrální technika II. v Praze

Datum zahájení:
Not Specified
Datum ukončení:
Not Specified
Poslední revize:
sobota 21. říjen 2017 22:03
Reference:
KST1S / 4f4caeb66fa6a
Cena:
14500 CZK za místo
Lokace:
Praha
Úroveň:
Default

Popis

Lektor: -

Popis: V tomto kurzu se uchazeči učí základy Kraniosakrální techniky, která normalizuje tzv. kraniosakrální systém. Cílem výuky je práce v ústní dutině, léze SSB a úvod do SomatoEmocionálního uvolnění.

Kurz bude veden ve slovenském jazyce.

O náplni kurzu, kvalifikačních předpokladech účastníků a doporučené literatuře naleznete více v rubrice Naše kurzy. O místu konání kurzu, dopravě k místu konání a další užitečné informace naleznete pod označením rubriky Logistika kurzů.

Kapacita: Kurz bude zahájen při min. počtu 12 zájemců.
O aktuálním počtu účastníků se prosím informujte předem.

Cena: 14.500 Kč vč. 21% DPH.

V případě zájmu vyplňte a odešlete přihlášku níže. Následně Vám bude zaslána zálohová faktura s číslem bankovního účtu u FIO BANKY: 2700241517/2010 (platby z České republiky); VS Vám bude dodatečně přidělen.

Cena: 10.500 Kč - pro absolventy kurzu Upledger KST 2, kteří kurz opakují a též pro účastníky zájmových seminářů KST u Mgr. Heleny Touškové. Celková cena nepodléhá sazbě DPH!

V případě zájmu vyplňte a odešlete přihlášku níže. Do poznámek v rámci přihlášky, prosím napište, že kurz opakujete a nebo počet absolvovaných seminářů KST u Mgr. Heleny Touškové!!!

V ceně jsou zahrnuta výuková skripta a malé občerstvení v průběhu každého dne výuky (voda/čaj/káva).

V ceně nejsou zahrnuty náklady na ubytování, stravu a cestovné.

Zdá se Vám, že je celková cena příliš vysoká? Nikoliv. Naše ceny jsou nejnižší v rámci celé Evropy i jinde. Průměrná cena kurzu např. v USA činí cca 800 dolarů, což je zhruba 16.000 Kč a dále jsou ceny ještě vyšší. Samozřejmostí jsou další náklady na dopravu, ubytování a stravu v zahraničí, kde jsou ceny v průměru 3x vyšší než u nás. Tyto náklady při studiu v zahraničí dále navyšují celkovou cenu kurzovného, a proto využijte jedinečné šance vzdělávání s mezinárodními lektory za rozumnou cenu!


Na kurz: Kraniosakrální technika II. v Praze

Vyplňte všechny povinné údaje, které jsou označené hvězdičkou!

Po vyplnění a podání přihlášky na kurz (kurzovné s DPH) Vám bude vystavena rezervační kauce a po uhrazení této kauce se stane přihláška závaznou. Nejpozději poslední den kurzu Vám bude předáno vyúčtování – daňový doklad, ve kterém bude tato kauce odečtena/započtena.

Adresa / Address

Fakturační údaje / The invoice information

Žádost o příspěvek na úhradu kurzovného z nadačního fondu CEREBRUM:

Na příspěvek mají nárok pouze předem přihlášení zájemci, kteří splňují kritéria pro udělení příspěvku. Více informací (MUDr. Markéta Vraná): vrana.marketa@gmail.com. Informativní letáček - ke stažení zde.

Ostatní / Other

Vyhledávání terapeutů


 
Město
 
Pohlaví

Nejbližší kurz

No available courses
Aktuální kurzy

Aktuální kurzy

Kraniosakrální technika I. v BratislavěKraniosakrální technika I. v PrazeKraniosakrální technika II. v Praze
SomatoEmocionální uvolnění I. v PrazeListening 1 - Diagnostický kurz v PRAZEZkouška UI KST

Mgr. Helena Toušková

Kudrnova 95/22 Tel.: +420 604 761 454
150 00 Praha 5 - Motol E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČ: 70097330 - Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 20. sprna 2001

Web vytvořil Lukáš Rolínek NETOVKY.info